Videoprodukce

Zaujměte videem


Ať už potřebujete jen upozornit své fanoušky videem, že otevíráte novou prodejnu nebo stojíte o zdokumentování celého festivalu, nic není nemožné. Do mojí práce dávám vše.

Mým cílem je atraktivní video vhodné nejen pro sociální sítě, které baví a "oči na něm" zůstanou přilepené. A to je důležité. Zvyšuje to prodeje a následně také zisky.

Většinu věcí se snažím dělat do reportážního stylu, pokud se nedohodneme jinak. Je to praktické, protože jsou diváci zvyklí na tento typ z televizních zpráv a automaticky takovému obsahu věnují větší pozornost. Proto se snažím nalézt střed mezi uměleckou tvorbou a televizní.


Rychlé dodání

Vím, že čas jsou peníze. Proto na většinu projektů dávám záruku 48 hodin zpracování. Čím dříve bude video na Vašem webu, tím dříve přivede nové zákazníky.

Živé přenosy

Občas jen nejrychlejší rychlost prostě nestačí. Proto nabízím živé přenosy ze všech typů akcí, které se mohou konat. (Zatím jsem nedělal snad jen podvodní a vesmírné sporty. Ne, že bych to měl v plánu :-) .)

Kvalita na prvním místě

Vaši zákazníci jsou jistě nároční. Vy proto musíte být 2x tolik! A já to chápu a budu se snažit vyhovět všem Vašim požadavkům.

A když něco nebude 100%?

Za moji práci dám ruku do ohně. Pokud by se však stalo, že se Vám nebude zdát nějaký záběr nebo scéna, tak ji nahradím jinou k Vaší spokojenosti.

Čas jsou peníze. Pojďme si zavolat a proberme podrobnosti. Je to lepší než tisíc mailů.